ŽÁDNÁ FOTOGRAFIE NENAHRADÍ OSOBNÍ NÁVŠTĚVU!

Stromy, které vám  v této galerii představujeme jsou jen malým vzorkem toho, co u nás na Olešné můžete najít. Celkově je v prodejní kolekci přes 200 exponátů…

Pokud se vám líbí, přečtěte si informace o cenách a možnostech nákupu.

Nabízené borovice prošly procesem klasického zimního tvarování, mají protrhané jehlice, kvalitně vyčištěné výhony a koruna je nově zformována pomocí drátu z eloxovaného hliníku (hnědá barva). S rostlinami tak již nemusíte momentálně nic dělat. Dle průběhu počasí je můžete bez problému vysazovat do zahrady nebo větších keramických nádob

BOROVICE KATEGORIE B1

Tvarované stromy kategorie B1. Vhodné pro výsadbu do keramických nádob, koryt, truhlíků nebo malých realizací v zahradě. Následující fotografie jsou ilustrační, stromy již nemusejí být k dispozici. 

BOROVICE KATEGORIE B2

Kolekce tvarovaných stromů kategorie B2. Tyto niwaki jsou vhodné k výsadbě na zahradu, do menších asijských kompozic, k jezírkům, na skalky a nebo do velkých keramických, popřípadě i kvalitních plastových nádob umístěných na balkoně nebo terase rodinného domu. Následující fotografie jsou ilustrační, stromy již nemusejí být v rámci prodejní kolekce k dispozici. 

Borovice kategorie A

Kolekce tvarovaných stromů kategorie A. Borovice jsou vhodné do asijských koutů a zákoutí, japonsky laděných zahrad a nebo do velkých keramických nádob. Následující fotografie jsou ilustrační, stromy již nemusejí být v rámci prodejní kolekce k dispozici. 

BOROVICE KATEGORIE C 

Kolekce tvarovaných stromů kategorie C. Borovice jsou vhodné jako solitéry do asijských zahrady a zákoutí. Následující fotografie jsou ilustrační, stromy již nemusejí být v rámci prodejní kolekce k dispozici.  
Další stromy prodejní kategorie C…

Niwaki se tvarují  podobnými metodami a postupy jako bonsaje,  pravidla zde ale nejsou tak přísná. Námi produkované stromy se používají pro pěstování venku. Interiérové musí být vytvořeny ze subtropických a tropických druhů rostlin, tudíž se dovážejí.

Při výběru niwaki záleží na tom, zda chcete strom umístit na zahradu, terasu a nebo balkon. Tomu musí odpovídat i jeho velikost. Pak už záleží jenom na vašem vkusu, estetické náročnosti a představivosti…

FOTO Z NAŠÍ PROVOZOVNY

Těšíme se na vaši návštěvu!

Kontakt: Tým NIWAKI Olešná u Písku!